.
NUMER 11 / KWIECIEŃ 2020

MAGAZYN PANORAMA
352 Bergevin, Suite 6 
Lasalle, Qc
H8R 3M3 

E-mail: [email protected]

Tel. (514) 367-1224 
Tel. (514) 963-1080 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Żyjmy Coraz Lepiej

"Żyjmy Coraz Lepiej" to cykl dokładnie o tym co głosi jego nazwa. Chodzi nam o to, aby ludziom żyło się coraz lepiej, aby byli coraz bardziej spełnieni, radośni, szczęśliwi. Sposobów na spełnione życie jest tyle ile ludzi i każdy musi znaleźć swój.

To cykl z dobrymi intencjami i pozytywną energią ale także z rzetelną wiedzą:

Iwona Majewska Opiełka - psycholog z ponad 30 letnim doświadczeniem, trener i konsultant; przetłumaczyła "7 nawyków skutecznego działania" S.R. Coveya i napisała 25 książek. Stworzyła koncepcję wspierania rozwoju osobistego i rozwoju firm - logodydaktykę. Inspiruje, pobudza do myślenia i zmian. Matka dwóch córek. Mieszka w Toronto.

Tomek Kniat - wnosi swój entuzjazm, inspirację i dociekliwość pobudzającą do głębszego zrozumienia. 

Im częściej eksponujemy swój umysł i serce do tego rodzaju treści, tym większa szansa, że nasze życie z dnia na dzień będzie coraz lepsze. Starajmy się, aby nasze było właśnie takie. Po więcej inspiracji zapraszamy w Internecie na stronę majewska-opielka.pl 
 

Tomek Kniat


Tomek Kniat - metrolog, nie od przewidywania pogody, ale mierzenia i szacowania błędów. Zamiłowania, które minęły, to fotografia, tenis, żeglarstwo. Te, które trwają to Internet i dźwięk pod różnymi postaciami. To, którego się uczy to tworzenie w drewnie. Rodzina i Dzieci są sensem jego życia. Warszawiak z urodzenia. Obecnie Torontończyk. 


PANORAMA - MAGAZYN RADIA POLONIA CFMB 1280 AM, MONTREAL, KANADA
Tel: (514) 367-1224, (514) 963-1080, E-mail: [email protected]
Designed and maintained by Andrzej Leszczewicz
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
ZALOGUJ SIĘ