.
NUMER 8 / STYCZEŃ 2020

Wydawcą magazynu PANORAMA jest 
Radio Polonia - CFMB1280 AM w Montrealu

Adres do korespondencji: 

MAGAZYN PANORAMA
6625, 38e Avenue, Suite 5 
Montreal, Qc
H1T 2X8 

E-mail: [email protected]

Tel. (514) 367-1224 
Tel. (514) 963-1080
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Trendystki (2)

Jesteśmy 'trendyskową', totalnie zakochaną w najnowszych trendach parą - Ola Bonk i Margot Douglas. Założyśmy stronę na FB o nazwie TRENDYSTKI 

https://www.facebook.com/Trendystki-112194673460867/?epa=SEARCH_BOX, na którą serdecznie zapraszamy. Codziennie puszczamy kilka, a nawet kilkanaście postów o tym, co moda oferuje nam w tym konkretnym sezonie lub już wyprzedzająco na wiosnę/ lato 2020

Dzisiaj kolejna dawka mody szalonej, kreatywnej, jak małe dzieła sztuki inspirującej nas i pozwalającej myśleć o trendach odważnie i twórczo.
 

CHRISTOPHER JOHN ROGERS - FALL 2019

Ma 25 lat i to jest dopiero jego druga kolekcja. Czyżby szykowało się nowe objawienie w świecie mody?

Wielokrotnie zadawałyśmy to pytanie: 'czy pokazy mody powinny być po prostu pomysłami od razu do noszenia? Czy też powinny być kreatywnymi szaleństwami, które mają być inspiracją i pokazywać kierunek, w jakim mamy w modzie zmierzać?

My osobiście jesteśmy zawsze za tą drugą opcją. Pokaz mody, projektant mody, to co widzimy na wybiegach powinny iść o kilka kroków przed "ulicą", przed tym, w czym chodzimy do pracy, czy nawet na imprezę, bo to te projetanckie pomysły narzucą dopiero przyszłość.

I takiej właśnie kreatywności absolutnie nie można odmówić Christopher John Roberts. Jest młodym wizjonerem, a w tej konkretnej kolekcji współpracował z artystą Drake Carr, czego efektem są fantastyczne projekty z nadrukowanymi obrazami.

Jego kariera rozpoczęła się w jakimś sensie dzięki Michelle Obama. Promując młodych twórców, wybrała właśnie jego suknię wieczorową. To wydarzenie pociągnęło za sobą dostanie nagrody i zauważenie przez środowisko.

Christopher nadal tworzy swoje kolekcje w małym mieszkaniu z pomocą kilku osób, które szyją dla niego u siebie w domach.

Trzeba przyznać, oglądając jego dzieła, że tego nie widać. Obszerność sukien i rozmach wydają się wskazywać na coś zgoła innego - na wielkie studio o którym marzy.

Zapraszamy :)

Margot - http://iameverywoman.eu/, oraz Ola http://lumpola-style.blogspot.com/
 

Ola Bonk i Małgorzata Douglas 
 
 
 

 


PANORAMA - MAGAZYN RADIA POLONIA CFMB 1280 AM, MONTREAL, KANADA
Tel: (514) 367-1224, (514) 963-1080, E-mail: [email protected]
Designed and maintained by Andrzej Leszczewicz
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
ZALOGUJ SIĘ