.
NUMER 4 / WRZESIEŃ 2019

Wydawcą magazynu PANORAMA jest 
Radio Polonia - CFMB1280 AM w Montrealu

Adres do korespondencji: 

MAGAZYN PANORAMA
6625, 38e Avenue, Suite 5 
Montreal, Qc
H1T 2X8 

E-mail: kontakt@panoramanews.org

Tel. (514) 367-1224 
Tel. (514) 963-1080
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

W biznes ringu (odc. 1 i 2)

Marketing i sprzedaż - czy są najważniejsze w biznesie? 

Nie byłoby sukcesu największych marek bez ich znakomitych handlowców oraz działów marketingu. Jeśli chcesz z sukcesem rozwijać swój biznes potraktuj działania w zakresie rozwoju produktów oraz marketingu jako strategiczne. 

Na pierwszy rzut oka, nawet dla laika,  to oczywista oczywistość w biznesie. Ale czy na pewno? 
Anna Kupisz i Karol Cichosz mają nieco odmienne zdanie na ten temat. 

Oboje twierdzą, że.... "marketing jest ważny, sprzedaż jest ważna, ale fundamentem każdego biznesu są finanse, są dobrze policzone koszty i dobrze skalkulowane ceny: regularne, rabatowe i sprzedażowe. Bez takiego fundamentu nie jesteśmy w stanie wykorzystać potencjału jaki drzemie w marketingu i jaki drzemie w skutecznych systemach sprzedażowych, bo wtedy możemy sprzedać i stracić. Nawet najlepsza strategia marketingowa i najlepsze systemy sprzedażowe nie zapewnią odpowiedniego dochodu jeżeli Twoje ceny są źle policzone, jeżeli Twój biznes nie jest policzony dokładnie". 

W poniższych rozmowach biznesowych dowiesz się więcej.


 

Anna Kupisz i Karol Cichosz


Anna Kupisz - kobieta biznesu, ekonomista, negocjator, psycholog, autorka książek biznesowych. Pomysłodawczyni inicjatywy "Firma jest Kobietą" w ramach której od 5 lat dzieli się nie tylko praktyczną wiedzą, ale i swoim 10-letnim doświadczeniem biznesowym z przedsiębiorczymi Polkami z całego świata. www.firmajestkobieta.com. Jako mentor i strateg biznesowy pokazuje jak przeprowadzić w firmie audyt po to, by okiełznać finanse, dokonać pełnej analizy i na tej podstawie zbudować strategię biznesową realizującą określony cel finansowy.  Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej lub chcesz skontaktować się z Anią wejdź na stronę: www.kupishandcichosh.com (Warszawa - Londyn) 

Karol Cichosz - przedsiębiorca, audytor, ekonomista, architekt i inżynier rozwiązań biznesowo – informatycznych. Współwłaściciel oraz członek zarządu kilku spółek działających w obszarach nieruchomości, finansów i IT. Mentor i strateg z ponad 10-letnim doświadczeniem w prowadzeniu własnych firm. Buduje strategie biznesowe w oparciu o wycenę dostarczanej na rynek wartości dodanej i analizę finansową. www.kupishandcichosh.com (Warszawa - Londyn)
 


PANORAMA - MAGAZYN RADIA POLONIA CFMB 1280 AM, MONTREAL, KANADA
Tel: (514) 367-1224, (514) 963-1080, E-mail: kontakt@panoramanews.org
Designed and maintained by Andrzej Leszczewicz
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
ZALOGUJ SIĘ